Par mums

LNK Sporta Parka stāsts

Gluži kā visām ilgi lolotām iecerēm, arī LNK Sporta Parkam ir savs stāsts.

Tas sākās pirms daudziem gadiem, kad uzņēmuma LNK Industries darbinieki saprata, ka viņus jau ilgus gadus vieno kopīgs hobijs – futbols. Vēl jo vairāk, uzņēmuma īpašniekam tā bijusi īpaša sirdslieta.

Lasīt vairāk
Gaisma

Apgaismojums vakarā

Pašreiz visi LNK Sporta Parka mākslīgā seguma laukumi ir aprīkoti ar mūsdienīgu āra apgaismojumu – prožektoriem. Tāpat tuvākajā nākotnē ar apgaismojumu tiks aprīkots arī dabīgā zāliena sacensību laukums. Āra apgaismojums sniedz iespēju aizvadīt spēles jebkurā diennakts laikā un, kas ir vēl svarīgāk, visu cauru gadu. Tā kā rudens, ziemas un pavasara sezonā diennakts gaišais laiks ir krietni īsāks nekā vasarā, āra apgaismojums būtiski atvieglo treniņu un spēļu norisi.

Laistīšana

Moderna laistīšanas sistēma arī uz mākslīgā seguma laukumiem

LNK Sporta Parks ir vienīgā sporta bāze Latvijā, kura ir aprīkota ar laistīšanas sistēmu abu veidu laukumiem: mākslīgajam un dabīgajam. Regulāri aplaistot mākslīgo laukumu, tas ilgāk saglabājas un spēles uz tā karstajās dienās ir patīkamākas un vieglākas.

Moderns

Viena no modernākajām sporta bāzēm Latvijā

LNK Sporta Parks ir vienīgā futbola bāze Rīgā, kur vienviet pieejami tik daudzi futbola laukumi. Līdz šim mūsu galvaspilsēta nav bijusi futbolam pati piemērotākā pilsēta – spēlēt gribētāju ir krietni vairāk, nekā pieejamo laukumu. LNK Sporta Parka atvēršana šo situāciju būtiski uzlabo, sniedzot jaunas iespējas gan trenēties, gan organizēt spēles un turnīrus.

Parkings

Stāvlaukums

Parka teritorijā ir pieejama plaša autostāvvieta. Autostāvvieta atrodas slēgtā teritorijā, un darba laikā kompleksā vienmēr ir dežurants. Autostāvvietā ir ierīkota moderna riteņu novietne un elektro uzlādes vieta elektromobiļiem.

Komanda.

Raimonds Grants

Direktors

Guntis Čigāns

Laukumu pārzinis (Greenkeeper)

Elvijs Krūze

Darbinieks

Aleksandrs Savčenko

Darbinieks

Paredzēts visai ģimenei

LNK Sporta Parks ir daudzfunkcionāls sporta un atpūtas parks visai ģimenei. Parks ir ideāli piemērota vieta gan treniņiem, gan sporta sacensībām. LNK Sporta Parkā vienviet ir pieejami vairāki futbola laukumi, kurus savām vajadzībām var izīrēt jebkurš – gan jaunieši un amatieri, gan profesionāļi. Teritorija ir plaša, tajā pieejama pludmales smilšu zona un plānots izbūvēt arī āra trenažierus un atpūtas zonu, kas paredzēta gan lieliem, gan maziem. LNK Sporta Parks – visiem, kurus vieno sports!

Nodrošināts ar visām nepieciešamajām ērtībām

Domājot par savu apmeklētāju labsajūtu un komfortu, parkā ir visas nepieciešamās ērtības: labierīcības, ģērbtuves ar dušām, kafejnīca, stāvvieta, riteņu novietne, elektromobiļu uzlādes vieta un atpūtas zona ar soliņiem. Teritorija ir pielāgota arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Atrašanās vieta ir vien 15 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra, pašā Daugavas krastā, bet sabiedriskā transporta pietura ir tikai pāris minūšu gājiena attālumā.